sabotage omdu
Dnes byly zveřejněny první informace o novém herním módu do Orcs Must Die! Unchained a zároveň datum vydání.
Nový herní mód Sabotage je na způsob PvP, který ale není tak úplně PvP, každopádně je to zajímavá kompenzace za zrušené PvP v prosinci loňského roku.

V Sabotage se proti sobě postaví dva týmy hráčů 3v3 nebo 2v2, kteří se ale ve hře nikdy nepotkají. Oba týmy budou hrát na identických mapách a bránit Rift proti jednotkám, které vyslali hráči protějšího týmu na paralelní mapě. Principem to bude podobné klasickému tower defense stylu, jaký hrajeme nyní s tím rozdílem, že jednotky nevypouští počítač, ale skuteční živí hráči. Oba týmy se budou snažit pomocí kouzel, jednotek a bossů vstoupit do nepřátelského Ritu a zároveň na své mapě bránit svůj Rift proti vpádu jednotek, které vyslal protější tým. Vyhrává ten tým, který bude mít na konci větší zůstatek Rift pointů. Pokud by po stanoveném počtu kol byl výsledek nerozhodný, oba týmy budou mít pouze jeden zbývající Rift point a vyhraje ten tým, jehož jednotka se dostane do nepřátelského Riftu jako první.
V tomto módu budete využívat Consumables, kterých výrazně přibude. Základní typy jednotek budou k dispozici všem. Ty lepší jednotky nebo bossové  budou v omezeném množství, na jedno použití a najdete je ve speciálních Sabotage truhlách nebo jako odměny za odehrané Sabotage zápasy.  Čím déle bude zápas trvat, tím více odměn pak na konci dostanete.
Nové Consumables budou mít také podpůrné nebo sabotující účinky a bude jich opravdu mnoho. Můžete s nimi například zrychlit nebo oživit vaše jednotky, seslat na konkrétního hrdinu kouzla, která mu budou ubírat manu, znemožní mu výhled, nebo třeba způsobí, že hrdina bude vypínat své pasti ve své blízkosti…


Dočkáme se již 19. dubna 2017, kdy má OMDU i oficiálně vyjít. Pokud se chcete dozvědět více, sledujte vysílání Orcs After Dark, kde vývojáři předvádí tento nový herní mód a odpovídají na dotazy hráčů.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru