Při příležitosti vydání nového patche pro Orcs Must Die! Unchained si komunita hráčů [NuNs] (Ninja Assault Nuns event) v čele s hráčem Ragnarosorak ve spolupráci s komunitní manažerkou Harmonia připravili zajímavou soutěž o libovolný skin z aktuální nabídky shopu!

Protože s novým patchem ve hře přibudou i tři nové mapy a jedna z nich Castle Gates se objeví i v modu Endless, soutěžit se bude právě na této nové mapě, kterou ještě nikdo nehrál, nikdo na ni nemá vyzkoušenou taktiku a pro všechny hráče tak budou stejné příležitosti.

Je to velice jednoduché. Potřebujete tým tří hráčů, určit si leadera a svůj tým zapsat do seznamu účastníků v diskuzi http://forums.orcsmustdie.com/discussion/14439/first-ever-nuns-community-event a přidat si do seznamu přátel hráče Ragnarosorak, který bude vyhodnocovat a porovnávat výsledky na konci soutěže.
Úkolem vašeho týmu bude nahrát na zmiňované nové mapě Castle Gates co nejvyšší skóre v módu Endless.
Pamatujte, že nejvyšší skóre vám dělají komba a ne to, jak daleko se dostanete.

Tato soutěž (pouze pro PC) probíhá od okamžiku vydání patche tj. 1.11.2017 celý týden až do 8.11.2017, kdy bude večer soutěž ukončena a Ragnarosorak pohledem do Leadearboards jednoduše najde ten nejúspěšnější tým. Komunitní manažerce pošle jména vítězů, kteří si budou moci vybrat v shopu libovolný skin dle vlastního výběru.

Konečně výzva, ve které můžete ukázat celému světu, že právě ten váš tým je ze všech nejlepší a nejvynalézavější.

One Response v “Soutěž s NuNs”

  • Treak:

    Nikdy mě nebavilo hrát na co nejvyšší skóre, zaměřuji se spíše na vytváření co nejsilnějších killboxů a z těch moc velké skóre není. Obvzlášť při výpočtu skóre nechápu proč některé jeho složky jsou tak silné a jiné, dle mě mnohem důležitější, mají na výsledné skóre tak malý vliv. Nechápu, neřeším a pro mě nesmyslné soutěže se neúčastním.
    Všem co se zúčastní držím palce :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 27289
  • Dnes : 122
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru