victoryOrcs Must Die! Unchained si zasloužil toho nejlepšího vydavatele ze všech. Žádný jiný herní vydavatel nedělá pro svou komunitu tolik, jako právě Gameforge.
Nechrlí nicneříkající tisková prohlášení pro herní magazíny, ale působí tam, kde je ho nejlépe vidět. Odměňuje hráče, pořádá soutěže a výzvy.
S OMDU se soutěží již od prvních alfa verzí. Ale už se nehraje jen o přístupy do hry. Hraje se o herní zlato, za které si můžete pořídit hrdiny, jednotky, pasti nebo skiny.

Přidat se můžete i vy prakticky každý týden. Jedna soutěž skončí, jiná začne. Zpravidla jich probíhá v týdnu několik a to ještě můžeme připomenout možnost zakoupit každý týden jiné vybavení v Gib Store nebo zdarma zkoušet týdně odemčené různé hrdiny ve hře. Denní výhra ve hře je pak vyšší odměna po odehrání prvního vítězného matche každý den.

  Kupříkladu tento týden se můžete zůčastnit těchto soutěží:

 • Staňte se bohatým a slavnýmcoin
  Stačí postnout screenshot ze hry Orcs Must Die! Unchained do tohoto vlákna na fóru http://board.omd.gameforge.com/board5-community-off-topic/board15-events-contests/2132-become-rich-and-famous-your-screenshots/ Za jeden screenshot od každého hrdiny obdržíte beta klíč pro svého kamaráda. Pokud tedy například pošlete 5 screenshotů s hrdinou War Mage a 5 s hrdinou Tundra, obdržíte 2 klíče. Každý zaslaný screenshot pak postupuje do vyhlášení nejlepších obrázků, které proběhne v pondělí 27.10.2014 a budou vybrány 3 nejlepší obrázky a odměněny následovně:
  Vítěz dostane 4,200 zlaťáků, druhé místo 2,520 zlaťáků a třetí 1,260 zlaťáků.
  EDIT: Tato soutěž je ukončena, zkuste štěstí v jiné soutěži.
 • Získejte Orcslayer skin
  Tady to je ještě jednodušší. Prostě stačí dát Like na Facebook stránce OMDGameEU a obdržíte kód, který přidává Orcslayer skin do vašeho herního účtu.
 • Twitch OMDU
  Pak také doporučujeme sledovat kanál http://www.twitch.tv/orcsmustdieEU, kde se v průběhu živého vysílání rozdávají beta klíče nebo skiny do hry!
 • Přidejte svůj návod a vyhrajte
  Připomínáme, že stále probíhá výzva na Robotentertainment Fans Strategie hrdinů, kam můžete přispět svojí strategií pro svého oblíbeného hrdinu a vyhrát věcné ceny.

Příležitostí, kdy vás hra OMDU odměňuje je dostatek a čím blíže jsme k vydání plné hry, tím více budou noví i hardcore hráči odměňováni a ceny nebudou jen virtuální! I zde si brzy zasoutěžíme o placky nebo o komix!

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
 • Od 24.5.2014 celkem : 26445
 • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru