beta buttonOrcs Must Die! Unchained má za sebou bouřlivý vývoj. V uzavřené betě byla od léta 2014 a do dnes ji hráči svými ohlasy a zpětnou vazbou pomohli k několika podobám, ze kterých je to nejlepší právě teď na dosah.

Největší proměna přišla před rokem ve druhé fázi uzavřené bety a během celého roku 2015 se ve hře objevilo hodně novinek a vylepšení. V uzavřené betě se dokázala vyprofilovat na silně návykovou strategickou akční pecku a odlišit se od jiných her dokonce natolik, že definovala nový herní žánr TOBA.
Nabízí PvP herní mód i tolik oblíbený PvE, dobře známý z předchozích dvou dílů. Vývojáři ale mají v rukávech ještě nekolik velkých trumfů, kterými budou dále vylepšovat a zdokonalovat již takhle vynikající hru. Nyní se o tom mohou přesvědčit všichni!

Hra Orcs Must Die! Unchained je nyní připravena na větší komunitu hráčů, servery otevírá non-stop a přichází i na platformu Steam.

Vývojáři Robot Entertainment s příchodem otevřené bety slíbili i poslední smazání nahraných postupů. Hráči budou naposledy začínat od úplného začátku a veškerý nahraný pokrok vám od teď zůstane!
omdu se otevira

A aby vývojáři ještě více potěšili příznivce této akční – tower defense hry, vy máte možnost zakoupit si 3 nové balíčky. Jste ve hře noví? Brave hero box je pro vás jako stvořený! Máte už nějaké zkušenosti? The Collosal Hero box vám přidá do sbírky nejen hrdiny, ale i bosse, strážce a další. Jste superfanda této série, kterého jen tak něco nenasytí? The Legendary Hero box má nejen hrdiny, ale i nějaký ten obleček pro ně + boss, strážce a mnoho dalších užitečných věcí!

Chcete do hry pozvat své přátele? Za každého kamaráda, kterého pozvete, obdržíte lebky a rift ember. A pokud vaši přátelé se dostanou na vyšší úrovně, dostanete ještě více lebek a rift ember! Servery běží, orkové útočí! Tak na co ještě čekáte?

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru