ORK-KOMPNoví návštěvníci tohoto webu nic nepoznali, pravidelní návštěvníci na první pohled nejspíše také nezaznamenali žádné velké změny.
Možná jste si mohli všimnout, že položka OMD! Unchained se rozvětvila o nové stránky Glyphs a HW požadavky.
Dalším poznávacím znamením může být rychlejší načítání a odezva webu a také nová URL adresa!

Protože na zimu plánovaný titul Orcs Must Die! Unchained s sebou přináší nejen obrovský potenciál, ale také více hráčů dychtících po informacích o této hře, byl přesun na samostatnou adresu a stabilnější a rychlejší hosting nevyhnutelný.
Stačil k tomu jeden den zálohování, usilovného přenastavování, sprostého nadávání a intenzivního vztekání a migrace je již nyní z větší části hotova.
Bohužel se musí na všechny stránky ze starého webu ručně nastavit redirect na novou adresu, ale pokud už jednou jste na novém webu, neměli byste se přes žádný odkaz dostat zpátky na ten starý.
Kdybyste přeci jen narazili na nějaký nedostatek, chybějící obrázek nebo nefunkční link, neváhejte nám o tom dát vědět skrze kontaktní formulář, nebo zde v komentářích. Díky.

Upravte si tedy v záložkách a odkazech www adresu na novou:

www.orcs-must-die.cz

Čtenáři, kteří odebírají novinky přes RSS nemusí ve svých čtečkách nic měnit.

Taktéž se s rostoucím očekáváním a rostoucím počtem testerů OMDU bude rozšiřovat i česká a slovenská komunita. To samozřejmě znamená i větší nasazení a větší kapacity. Uvítáme tedy každou pomocnou ruku, každého nadšence MOBA nebo TD her, který má co říci a chce se podělit s ostatními.
Pokud je mezi našimi čtenáři někdo, kdo má zájem spolupracovat, dělat redaktora pro tento web, informovat o novinkách, psát tematické články a podílet se na tvorbě obsahu o hrách z OMD série, nechť také použije kontaktní formulář.
Očekává se dobrá (lépe chvalitebná nebo výborná) znalost češtiny a základy angličtiny a HTML.
Pro začátek nemůžeme nabídnout žádnou finanční odměnu za publikování a přidávání obsahu. Máme ale navázanou spolupráci s Gameforge a můžeme přislíbit zajímavé in-game speciality a přednostní přístupy k některým artefaktům ve hře, nebo reklamní prostor na tomto webu ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru