Stránka Robot Entertainment Fans se pouští do dalšího chválihodného projektu. Tentokrát se snaží dát na jednom místě dohromady všechny doporučené strategie jednotlivých hrdinů ze hry Orcs Must Die! Unchained. Přispět můžete i vy, protože všechny zveřejněné strategie jsou navrhované hráči a pro hráče.
home-cut
Jistě se vám už alespoň jednou ve hře Orcs Must Die! Unchained stalo, že jste hráli s někým, kdo byl za svého hrdinu velice výjimečný. Možná jste právě hráli proti nebo s hráčem, který je autorem některého návodu na stránce http://www.robotentertainmentfans.com/orcs-must-die-unchained/heroes/, případně se tento člověk nechal inspirovat zde zveřejněným návodem.
Projekt Hero Strategies odstartoval teprve nedávno, proto tu strategie většiny hrdinů zatím chybí. Pokud máte nějakou svoji zaručenou strategii, postup nebo tip, můžete ho zde snadno přidat (anglicky) a podělit se s ostatními hráči.
A aby jste měli nějakou motivaci k přidávání strategií, tak se na té samé stránce rozhodli nejlépe hodnocený návod odměnit. A nejen to. Odměněni budou i čtenáři, kteří budou nejlépe hodnotit strategie a diskutovat k věci.
Ceny do soutěže jsou : 2x OMDU batůžek, náramek, tričko, set odznáčků (buttonů), a Founder’s PAX!

Není vyloučeno, že podobnou rubriku někdy v budoucnu převezmeme i na náš web, aby hráči neznalí angličtiny také mohli čerpat zkušenosti od hardcore pařanů :)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26444
  • Dnes : 136
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru