space_thievesPopulární online hry Tower Defense jsou novým žánrem oblíbených her na internetu. Jedná se o strategické hry a je jich celá skupina. Název je vytvořen ze jmen prvních her tohoto žánru. Nejvíce populární je asi hra Detoskop Tower Defense. Základní princip všech těchto her je podobný a vypadá zdánlivě jednoduše. Spočívá ve stavění obranných věží v bludišti a to tak, aby se zamezilo vniknutí nepřátelských jednotek. Tito nepřátelé chtějí zničit vaši základnu a vy se musíte účinně bránit.

Velká nabídka strategických tower defense her

gemcraftTato obranářská strategie má mnoho variant. Stavíte si obranu a budovy, bráníte základnu pomocí vojenských jednotek, kombinuje se strategie s akcí. Mnohé hry Tower Defense překvapí svou skvělou grafikou. Hry jsou situovány v různém prostředí a i když principy jsou podobné, každá verze je originální a zábavná. Z velké nabídky si určitě vyberete svého favorita. Každého hráče může zaujmout jiné zpracování této strategie. Ve hrách se objevují i zvířátka, nebo různé předměty, jako třeba balónky. Provedení je tedy opravdu různorodé.

Chytlavá strategie

Pokud vás nějaké z her Tower Defense chytnou, vězte, že v tom nejste sami. I jiní hráči touží v těchto hrách překonat největší rekordy i sami sebe. Objevte v sobě stratéga, a vylepšujte své skóre. Některé typy této hry jsou spíše netradiční, jiné klasické. Výběr je opravdu velký, každý si tu najde svou oblíbenou hru zdarma. Ve hře je nutno přemýšlet o vhodném rozmístění obrany a o tom, jak zastavit nepřátele co nejrychleji a nejúčinněji. Za každého odstraněného nepřítele získáváte výhod, které vám umožní posunout se dále a postavit účinnější obranu. Ve hře se mohou objevit i magické síly, příšerky nebo zombie. Dopřejte si tu pravou online zábavu a zapojte i své mozkové závity.
Zajímavou sbírku her můžete najít například na stránkách www.hernibox.cz/obranné-hry a
www.ilike.cz/onlinehry/cat/14/Obranne-hry/p1.htm.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru