Co říkáte na loterijní systém získávání materiálu z truhlic v Orcs Must Die! Unchained? Ať už si truhlice kupujete v shopu za zlaťáky, dostanete po odehrané hře, nebo je sbíráte jako odměny za výroční přihlašování k vašemu účtu, musíte dát za pravdu, že to, co vám z nich padá je mnohdy velmi diskutabilní a založené na náhodě. Nemáte prakticky žádnou šanci jakkoli ovlivnit, co z truhlice vypadne, a když vypadne něco co nechcete, často nevíte, jak to zužitkovat, protože se soustředíte na nějakou jinou komponentu nebo materiál.

truhlicetam-jeste-neni

Jak se obsahy truhlic promění po vydání revolučního patche zatím také nevíme. Jisté je, že nějaké drobné změny budou, nemůžete přeci z truhlic získávat obsah, který již ve hře nebude. Princip garantovaných odměn v truhlicích ale nejspíše bude zachován nebo jen minimálně poupraven. Vývojáři Robot Entertainment mají plné ruce práce s pilováním hry samotné. Maličkosti, jako obchodní model se určitě budou měnit postupně.

Pojďme si tedy během čekání na nový patch zkusit natrénovat loterijní systém na hrách, kde je bez rizika přeci jen trochu větší pravděpodobnost, že padne zajímavá výhra a nebo se naučíte využívat a kombinovat i ty výhry, které jsou na první pohled k ničemu a zdánlivě nevyužitelné.

Najdi a hraj hrací automaty zadarmo. Hrací automaty jsou také taková strategie,kde můžete buďto bezmyšlenkovitě hrát a spoléhat se na náhodu, ale pokud se do toho ponoříte a proniknete do vcelku jednoduchých principů a mechanismů, začnete taktizovat, vybírat si a nakonec i vyhrávat. Společností provozující tyto hry je celá řada a pokaždé minimálně jedna je v určitý okamžik v režimu, který dovolí hráči vyhrávat. Je to jen o tom, vystihnout tu správnou chvíli a mít trochu štěstí.

automaty

Můžete si to sami zkoušet zcela zdarma. Kupovali jste si v OMDU nějaké zlato, DLC nebo bundly? A jste spokojeni s tím, kolik jste toho za své peníze dostali? U online hracích automatů nemusíte váhat. Jako nově příchozí hráč dostanete určitý obnos herní měny zdarma, který můžete roztočit na desítkách hracích automatů a sami si vyzkoušet všechny nabízené hry. Zažijete to napětí, ten adrenalin z napínavých her. Zažijete i tu radost z výher.
Je možné to vzít vážně a svůj virtuální účet nabít skutečnými penězi a riskovat znásobení svého vkladu. Ovšem mějte na paměti, že vše se má brát s rozmyslem a mnohdy je lepší podporovat herní průmysl koupí PC hry. Nesázejte vysoké částky a pokud by se vám zrovna nedařilo, nelámejte to přes koleno, dejte si pauzu a zkuste to třeba zase až další den. Vidina výhry je sice hezká, ale je potřeba mít plán, taktiku a chladnou hlavu, aby vaše vidina nezmizela.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 139
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru