omd boardgame_originalOrcs Must Die The BoardGame na Kickstarteru zaznamenal mimořádný úspěch a podařilo se ho zafinancovat krátce po spuštění kampaně. OMD board game přináší PvP mechaniku OMD her na vaše stoly, dá vám do ruky skutečné kartičky a hrací kostky, na herní plány velké figurky hrdinů i jednotek a dokonce obohatí váš OMDU profil o další libůstky.

Petersen Games si můžete spojovat s vysoce kvalitními figurkami, čímž jsou jejich deskové hry proslulé. Rozhodli se vytvořit hned dvě verze hry Order Edition a Unchained edition, každá obsahující jiné mapy i figurky. Hra obsahuje velké množství předmětů, kartiček, pastí, map i figurek.

Podpořte OMD! The Boardgame na Kickstarteru

Petersen games na hře úzce spolupracují s Robot entertainment a kampaň končící za 20 dní je již nyní trojnásobně přeplacená díky enormnímu zájmu téměř 800 fanoušků! Na kickstarteru si můžete prohlédnout všechny podrobnosti včetně obsáhlých gameplay videí, nebo si stáhnout herní plán. Další informace naleznete také přímo na stránkách Petersen Games.

Pokud se vám tento prototyp také líbí a chcete mít doma hotovou hru, připravte si alespoň 90$ na jednu ze dvou základních variant Order nebo Unchained, případně alespoň 150$ pro luxusní krabici s oběma frakcemi. K tomu musíte ještě přičíst 20$ poštovné do ČR.
Navíc ke každé finanční podpoře dostanete Steam kódy na první dva díly OMD a beta klíč na Orcs Must Die! Unchained a exkluzivní skiny pro vaše hrdiny právě do OMDU, které nikde jinde nezískáte!

omd board game kickstarter

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru