kobold-icoOrcs Must Die! Unchained je stále v uzavřené beta verzi, ale již delší dobu má své mentory a fanoušky, kteří touto ambiciózní hrou doslova žijí. Rimmon, švédský hráč, tvůrce webu atypicalneurons.com je jedním z nich. Jeho návody jsou v komunitě proslulé a skvěle dokáží pomoci a nasměrovat nejednoho hráče.

Proto by byla škoda, kdyby někdo z československé OMDU komunity tyto videa a tutoriály minul, protože jsou velmi inspirativní a obsahují důležité informace, které by si hráči osvojili sami, ale až po delší době hraní.

OMDU dokáže být velice rozmanitou hrou jak v PvP hraní, tak i pořádnou výzvou v PvE hrách.
Rimmon se toho nebojí. Jeho tweety se už nejednou zobrazily v info boxu v pravém sloupci tohoto webu. Určitě sledujte i jeho YouTube kanál, případně Stream, kde přibývají videa z hraní Orcs Must Die! Unchained plné inspirativních a chytrých postupů.
Podívejte se například, jak si s Timemasterem, podobným bláznem do OMDU, jako je on, troufnou na 82.level na mapě Surrounded v Survivalu. Společně vymýšlí tyto postupy a strategie pro jednotlivé mapy a na svých videích je pak předvádějí.

I přes skutečnost nehotové hry a občasné bugy, které jsou v uzavřené betě, je jejich výkon pozoruhodný. Každopádně odolnost nepřátel v survivalu je vždy uzpůsobena počtu hráčů. Ale teď si představte, jak to bude vypadat, až bude hra hotová a takhle se sejde až 5 hráčů…

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru