Gameforge pořádá další soutěž o zajímavé ceny.
Zapojit se může každý, kdo vytvoří video se záběry nejzajímavějších momentů z hraní Orcs Must Die! Unchained a přidá ho do této diskuze na adrese http://board.omd.gameforge.com/board5-community-off-topic/board15-events-contests/3094-video-your-cuts/
omdu selfie
Video by mělo obsahovat záběry z hraní OMDU zápasů z druhé fáze uzavřené bety (záběry z první fáze se nepočítají) a zachycující ty nejlepší akční nebo zábavné momenty ze hry.
Vaše soutěžní klipy by měly být dlouhé v rozmezí 30 sekund až 2 minuty a nahrány na Youtube do čtvrtka 11.6.2015, kdy soutěž končí.

V pátek 12.6.2015 se otevře hlasování, ve kterém se bude do 18.6.2015 volit ten nejlepší klip z deseti vybraných. Výherci získají do svého profilu hrdiny a skiny podle svého výběru: První místo získá hrdinu a tři skiny, druhé místo jednoho hrdinu a jeden skin, třetí místo jednoho hrdinu.
Kompletní informace k této soutěži jsou na stránce http://board.omd.gameforge.com/board5-community-off-topic/board15-events-contests/3108-you-cut-videos-as-good-as-you-cut-down-orcs-prove-it-and-win-some-heroic-prizes/

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru