Kdo je HeroesZone.cz

HeroesZone.cz je tým fanoušků, kteří stejně jako vy chtějí hrát novou MOBA hru od Blizzard Entertainment – Heroes of the Storm, která se v mnohém liší od klasických her tohoto žánru jako je Dota 2 nebo League of Legends. HeroesZone.cz jsou součástí komunity a zajímají se o herní možnosti, strategie, typy hrdinů a vůbec chtějí posbírat a sdílet s vámi co nejvíce dostupných novinek. Najdete je na všech moderních sociálních sítích – Facebook, Twitter či Google Plus.

Cílem HeroesZone.cz je přinášet kvalitní různorodé informace a vybudovat silnou aktivní komunitu hráčů. Aby toho docílili, budují moderní dobře vypadající stránku, která komunitě poskytne veškeré potřebné funkce. Vývoj stránek bude pokračovat stejně jako snaha vytvářet nejlepší obsah. Navštivte stránky HeroesZone.cz

Co plánují

HeroesZone.cz má ambiciózní plány ohledně svého webu – chtějí vytvořit místo, kde se bude sdružovat česká a slovenská komunita a veškeré dostupné informace o hře Heroes of the Storm. Ačkoli už nyní vychází několik článků týdně, naplánováno toho je ještě mnohem více:

* rozšířit obsah HeroesZone.cz, abyste našli na stránkách jasné a užitečné informace
* vytvářet návody a strategie, které budou z této informační databáze vycházet

Můžete toho v budoucnu od HeroesZone.cz hodně očekávat, protože hra je ve stádiu alfa verze a informace a novinky budou na web neustále přibývat. Nezastaví se a bude užitečnou stránkou, která se bude moci opřít o svou zdravou komunitu.

Ačkoli je hra zatím před beta testováním, HeroesZone.cz přináší dostatek informací a funguje tak dobře, že se rozhodli povědomí o stránce šířit mezi komunitu. Až bude v budoucnu přibývat informací, bude se co nejrychleji vše zveřejňovat a nejen to, plánují i vlastní články, návody a strategie. V současnosti je na stránkách mnoho aktuálního obsahu a bude ho jen přibývat.

Přidejte se

Tým HeroesZone.cz čeká mnoho práce, než vyjde beta verze Heroes of the Storm. Pomozte s vývojem webu a začleňte se tak do nově vznikající komunity! Budou rádi za každou zpětnou vazbu a neváhejte je oslovit. Přidejte se do týmu HeroesZone.cz!

Těšíme se na budoucnost ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26443
  • Dnes : 135
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru