Robot Entertainment má s vydáním Orcs Must Die! Unchained pro PS4 dost starostí a kvůli tomu tak nějak nestíhá pachovat PC verzi a proto zatím nestanovil konkrétní datum vydání updatu číslo 2.3.
Jak již z tohoto webu víte, hlavní novinkou bude nová hrdinka ve hře a na stránce http://forums.orcsmustdie.com/discussion/13752/release-2-3-for-pc-deadeye je celý seznam změn a novinek, ze kterého si tu krátce vypíšeme vše důležité:

 • Nová hrdinka Deadeye. Je to psanec. Na její hlavu je vypsaná odměna a s každým zabitím se stává silnější a nebezpečnější. Více informací v předchozí novince.
 • Komunitní výzvy. Prozatím to bude jen taková ochutnávka, pořádně se to rozjede až v pozdějších updatech a vyvrcholí událostí Endless Summer později tento rok. Půjde o různé úkoly a výzvy během hraní za jejichž splnění dostanete bonusové XP a bonusové lebky. Čekejte také kolaborativní úkoly a za účast nebo splnění se můžete těšit na bonusové truhly nebo dokonce i barevné variace pro vaše hrdiny.
 • Pauza. Hráči často žádaná funkce je konečně tady. Pokud budete hrát solo, případně hru, kterou nespojil matchmaking, může kterýkoli hráč po určitý čas zastavit hru. Konečně si můžete zahrát Endless a bez obav si v případě potřeby odskočit.
 • Integrace Discord. Oblíbený komunikační program je nyní podporován přímo ve hře. Bohužel to vývojáři tento patch nestihnou…
 • Sabotage. Hry se budou odehrávat i na mapě Stables of Eventide a k základním Consumables si achievementem můžete odemknout Polymorph Chicken. Přibudou také 3 nové Consumables. Mapa Banquet Hall bude konečně větší výzvou.
 • Chaos Trials. 5 nových modifikátorů. Modifikátor „1 Rift Point“ se zvýší na 5 RP. Modifikátory budou rozumněji párované tak, aby nesmyslně neztěžovaly hru (například již nezískáte Double Cost Floor Traps společně s Double Cost Barricades atd.) Některé neoblíbené modifikátory se budou objevovat méně, naopak Fast Minions, Fast Heroes a Bonus Rift Points uvidíte častěji.
 • Audio. Uslyšíte upozornění při vypnutých pasti na mapě. Byla přidána remastrovaná hudba z OMD2…
 • Ostatní. Prodloužené Go-pauzy mezi vlnami pro solo hráče. Úpravy obtížností i počtu jednotek u mnohých map. Crogon Keep a Confluence již nebudete moci hrát starým známým způsobem vymezením trasy pomocí barikád. Menší i výraznější změny u hrdinů Bionka, Gabriella, Hogarth, Ivy, Smolder, Stineye, Tundra a Oziel. Opravy některých nahlášených bugů.

Komentáře pište do návštěvní knihy.

Získej OMD
 • OMD!U OMD!U
 • OMD!2 OMD!2
 • OMD! OMD!
Spolupráce
Skyrim česká fansiteWeb s informacemi o herní sérii Far Cry
SACRED city - Oficiální česká centrála pro SacredFAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
GTA záhadySW-TOR.cz – komunitní fanweb o Star Wars: The Old Republic
heroeszoneMU Online Czech FanPage
Survarium.czpostavy ico
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru