Hrajete hry a streamujete je na twitch.tv? Chcete získat nové diváky nebo potěšit novým obsahem ty stávající? Chcete pro své vysílání získat mezinárodní podporu?

ORK-KOMPProtože má Orcs Must Die! Unchained v sobě integrován nástroj pro snadné streamování na twitch.tv, může tak jednoduše vysílat každý hráč vlastnící účet na twitch.tv. A všichni hráči, kteří vysílají své hraní OMDU do světa, mají nyní skvělou příležitost prezentovat své hráčské umění mnohem širšímu publiku nejen díky podpoře našeho webu, ale i samotného vydavatele Gameforge, přicházejícího s další bezvadnou akcí, ve které chce sjednotit všechny hráče, kteří hrají a streamují Orcs Must Die! Unchained.

Na adrese http://board.omd.gameforge.com/board45-omd-unchained/board46-game-general-discussion/2679-omd-u-streamers/ čeká komunitní manažerka FaTeReLLa na krátké představení vás a vašeho kanálu, který bude přidán do seznamu všech streamerů a samozřejmě se vaše vysílání objeví i v samotné hře v seznamu on-line kanálů.

Je to skvělá příležitost získat nové diváky a zvýšit publicitu vašeho kanálu.

get your beta keyPokud se chcete přidat, ale ještě nemáte přístup do hry, sledujte oficiální stream na adrese http://twitch.tv/orcsmustdieEU. Vždy, když je tento stream online, tak se ve spodní části rozdávají beta klíče. Když budete dost rychlí, jeden si určitě stihnete urvat i pro sebe ;)

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 26445
  • Dnes : 138
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru