Weekly Challenge – Your Own Devices

Orcs Must Die! Unchained má tento týden velice specifickou Weekly Challenge. Na mapě The Wall nemáte žádné pasti, jen dlouhé barikády, kterými musíte jednotkám vytyčit co nejdelší trasu, abyste měli dostatek času a prostoru na likvidaci nepřátel vlastními silami jen s pomocí daného vybavení.
Mimochodem nejlepšího vybavení ve hře! Nebojte se využívat velmi podceňovaný, ale naprosto skvělý Ice Amulet, kterým ještě navíc skvěle spustíte všechny připravené zásobníky s výbušnými soudky. Bohužel, spousta hráčů, kteří volí meele hrdiny ho nikdy nepoužije a ani se sestavením barikád si tu neví rady.
Jak tedy rozestavět barikády?
Na Youtube naleznete hned několik návodů, jak se s touto výzvou na mapě The Wall vypořádat, někomu postačí náhled minimapy se znázorněnými barikádami, který může posloužit jako vodítko i pro vaše spoluhráče, ať se pak nemusíte dohadovat s ostatními v ten nejméně vhodný okamžik.
Pokud budete hrát ve více hráčích, postavte barikády podle minimapy z obrázku. Nejlépe všechny nepřátele zlikvidujete v místě označeném symbolem Unchained, protože tudy projdou všechny jednotky, a ty z pravých dveří dokonce 2x, protože se zde otáčejí. Naštěstí nemusíte stát v riftu, mana se regeneruje 10x rychleji :)
Ale stejně si pospěšte, máte na to jen 7 a půl minuty!

Pokud budete hrát solo, můžete se inspirovat například podle videa od Vermillion Phoenix

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.