Robot Entertainment zaslouží pochvalu. Poprvé v historii Orcs Must Die! Unchained vydali informace o chystaných novinkách dříve, než dva dny před patchem, takže mají hráči dostatek času na shromažďování lebek na novou hrdinku.

A bude toho mnohem více. Poprvé v historii plné verze OMDU také vychází patch, který konečně přinese spousty nového obsahu do hry a ne jen drobnosti a povětšinou opravy chyb, jaké hra dostávala doposud.

Hráči PS4 si již pár dní užívají herního módu Chaos Trials a jak již víte, následující patch přidá pro PC i PS4 verze hry stejný obsah. PC verze hry již nebude mít náskok před PS4 a všichni hráči dostanou stejné updaty a stejný obsah ve stejný čas.

Stane se tak v úterý 24.10.2017 a těšit se můžeme na pořádnou porci novinek.
O nové hrdince Yi-Lin jsme vás již informovali. Yi-Lin ale nebude sama. Z dalekého východu s ní přichází také úplně nová frakce jednotek Wu Xing.
Wu Xing nájezdníci mají nové dovednosti a zcela mění taktiku boje.
Vojáky a lukostřelce Wu Xing chrání magické brnění. Terracotta obři zpomalují hráče a odhodlaně kráčí do riftu. Červené pandy zrychlují své spolubojovníky a Elementální mágové hází skákající energetické koule. Nebudou ale tak dotěrní, jako Vodní draci, kteří budou primárně lovit hrdiny.
Jednotky Wu Xing nejčastěji potkáte na třech nových mapách:
Těšte se na mapu White Tiger Empire. Tyto překrásné vodní zahrady si užijete jen v modu Survival.
Mapu Castle Gates si zahrajete v Survivalu i Endless. Obě tyto mapy budou strategickou výzvou s rozlehlými prostory, ale nebudou mít mnoho místa pro umístění pastí na stěny.
Třetí mapa bude Midnight Market. Toto noční asijské tržiště si zahrajeme v módech Survival a Sabotage.

Vývojáři brzy zveřejní i kompletní soupis všech novinek a oprav pro chystaný patch, tak zůstaňte na příjmu, ať vám nic neuteče.

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 27007
  • Dnes : 26
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru