omd-logos-togetherDnes tento web funguje přesně jeden rok.
Začínali jsme na jiné doméně a na pomalém hostingu. Grafická podoba webu byla o dost jednodušší a téměř nikdo o nás ještě nevěděl. Dlouho jsme se věnovali prvnímu a druhému dílu Orcs Must Die! a občas jsme si odbočili od tématu v placený článcích. Stále to byla jen okrajová záležitost a zájem o tyto akční Tower Defense hry příliš velký nebyl.
V dubnu tohoto roku bylo odhaleno třetí pokračování série nazvané Orcs Must Die! Unchained a s ním i příliv nových návštěvníků a potenciálních hráčů hledajíc informace. Proto bylo přesunutí celého webu na samostatnou doménu s kvalitnějším hostingem nevyhnutelné.

OMDU je prozatím stále v alfa verzi a má vyjít koncem tohoto roku.
Pro nás to tedy znamená, že ačkoli máme za sebou rok provozu, jsme opět na začátku a čeká nás ještě hodně dlouhá cesta pro obrovský potenciál v podobě nové free-to-play hry, která přitáhne tisíce nových CZ a SK hráčů.
Hrstka vyvolených již OMDU hraje a dnes k nim tři šťastlivci přibudou.

Protože máme ty narozeniny, tak si bleskově zasoutěžíme o 3 aktivační kódy do EU alfy OMDU!
soutěž
Nebude to jako v naší poslední soutěži. Protože dáváme jen tři klíče a soupeření by bylo moc náročné a dlouhé, uděláme to mnohem jednodušší!
Bude to taková zkouška bdělosti našich čtenářů a obrovskou výhodu mají ti, kteří odebírají náš RSS kanál, protože tam jste o každém novém článku z tohoto webu informováni jako první!

Po jednom klíči dostanou první tři návštěvníci, kteří si
o ně prostě napíšou do komentářů pod tímto článkem!

První 3 komentáře/gratulace k výročí vyhrávají!

Ještě pořád neodebíráte náš RSS kanál? Děláte velkou chybu, protože podobné bleskové soutěže se tu budou znenadání objevovat často!
Další soutěž se bez varování může objevit kdykoli a brzy začneme soutěžit i o přístupy do bety, která pomalu klepe na dveře ;)

6 komentářů v “Výroční zkouška bdělosti”

Místo pro vaše komentáře

Získej OMD
  • OMD!U OMD!U
  • OMD!2 OMD!2
  • OMD! OMD!
Spolupráce
Návštěvy
  • Od 24.5.2014 celkem : 27410
  • Dnes : 34
Sociální síťování
orc must die cz funsite na g+ OMDU na Steamu orc must die cz youtube kanál rss
OMD na Twitteru